Primátorka Koubová (Fórum) přiznala vztah s náměstkem Zemanem (TOP09)

Primátorka Jihlavy Karolína Koubová (Fórum) spolu s náměstkem Vítem Zemanem (TOP09) vydali společné prohlášení:

Chceme předejít šíření spekulací a rozvíření bulvární debaty, proto bychom společně rádi učinili prohlášení, které se týká velmi osobních věcí.

Rádi bychom vám touto cestou, veřejně a neskrytě oznámili, že od března žijeme spolu.

Jakkoliv je tato nová skutečnost nesnadná pro naše rodiny, prioritou pro nás oba, jsou a budou naše děti, a uděláme vše, co bude v našich silách, abychom jim pomohli zvládnout nadcházející životní změny.
Víme, že nejsme první na světě, a nejspíš ani poslední, přesto cítíme potřebu požádat vás o pochopení. O přijetí toho faktu, že tyto situace zažívá mnoho z nás, a že nic není černobílé. Vnímáme vaše zklamání, ale i pochopení a za to děkujeme.

Zároveň Vás ale, naše spoluobčany, chceme ujistit, že tyto změny v osobním životě nemají a nebudou mít vliv na chod našeho města. Žijeme v době, která přináší mnoho těžkostí a které se bytostně dotýkají každého z nás. Stojíme před novými výzvami, na kterých závisí už nejen komfort našeho života, ale i život náš vlastní a životy našich blízkých. Chceme Vás tímto ujistit, že s plnou odpovědností nám svěřenou budeme těmto výzvám čelit, a že nepolevíme. Naopak s daleko větší razancí i pokorou budeme bojovat dál za naše město.

Karolína a Vít

AKTUALIZOVÁNO: Více o novém „prvním páru“ města čtěte přímo zde. Uskupení Fórum Jihlava již přijalo „konkrétní opatření“ jako reakci na lásku primátorky (více zde).

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů