Bernard otevřel stylovou pivnici „Na Štokách“ v areálu pivovaru

Přímo v areálu pivovaru Bernard najdou milovníci dobrého piva novou vlajkovou restauraci značky Bernard. Návštěvnické centrum Bernard otevřel trochu symbolicky k třicetiletému výročí existence.

Restaurace je v nejvyšším patře pivovaru Bernard s dobrým výhledem na široké okolí centra. Vlajková restaurace vládne portfoliu restaurací Bernard Pub a menších hospod Bernard Bar.

Výlet do Humpolce tak lze spojit s příjemným posezením v pivovaru Bernard, který vyznává heslo „Vlastní cestou“. Pivo na čepu v pivnici „Na Štokách“ je přímo z pivovarského tanku. K dobrému pivu si můžete pochutnat i na poctivém jídle uvařeném z regionálních potravin.

Zkrachovalý pivovar vydražili 26. října 1991 Stanislav Bernard, Josef Vávra a Rudolf Šmejkal v privatizaci. První roky bojovali o přežití, ale postupně si začali budovat značku. Dnes je pivo Bernard známé po celé České republice a vyváží se i do zahraničí (v roce 2010 činil export 15 % produkce).

Rodinný pivovar Bernard se stal v roce 2000 akciovou společností, do které o rok později vstoupil belgický pivovar Duvel Moortgat.

Pivovar pravidelně sbírá ocenění nejen za sortiment, ale i za reklamní kampaně. Vydává magazín Vlastní cestou a pořádá v Humpolci každoroční hudební festival Bernard Fest.

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů