Výroky lídra opozice Popelky (ANO) prohlásilo vedení Jihlavy za záměrnou dezinformaci

Primátorka Karolína Koubová (STAN-Fórum) se svými náměstky Martinem Laštovičkou (nestraník za KDU-ČSL) a Vítem Zemanem (TOP09) vydali společné prohlášení k výrokům lídra opozice Radka Popelky (Popelkovy výroky přímo zde):

„Vedení města se důrazně vymezuje proti vyjádření zastupitele Radka Popelky uveřejněném na webových stránkách hnutí ANO. Informace v tomto vyjádření neodpovídají skutečnostem sděleným zastupitelům města na pracovním semináři, naopak tvrzení pana zastupitele lze označit za velmi zavádějící až lživá. Nejkřiklavějším příkladem je tvrzení v článku, že město po získání majetku, bude provozovat svůj majetek přes Vodárenskou a.s. Na semináři byl prezentován pravý opak. Z důvodů neobjektivity článku vedení města nepovažuje za vhodné rozebírat detailně další tvrzení pana zastupitele Popelky a živit jeho záměrnou dezinformaci“, stojí v prohlášení vedení města.

Pod prohlášením chybí podpis lídra ODS a náměstka primátorky Petra Ryšky. Chybějící podpis jednoho z náměstků vedení města nijak nevysvětlilo.

Město Jihlava dosud nezveřejnilo žádnou z prezentací, které byly použity v průběhu pracovního semináře. Na pracovním semináři se zastupitel Miroslav Tomanec (Fórum) ostře vymezil vůči úředníkům města (více zde).

Finanční výbor Zastupitelstva překvapivě nedoporučil zastupitelům města dohodu o opravě kanalizace v ulici Jiřího z Poděbrad (více zde).

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů