Černou propagandu proti hokeji vedl pelhřimovský tajemník KDU-ČSL

logo Lední medvědiČtenářskou diskusi na webu Pelhřimovského Deníku nevedli mezi sebou generální manažer místního hokejového klubu Aleš Kučera a předseda opozičního klubu Změna pro Pelhřimov Pavel Hájek, ale šlo o černou propagandu od místního tajemníka KDU-ČSL Jana Mazance. V minulosti působil současný lidovecký tajemník i jako šéfredaktor Pelhřimovského Deníku.

Vyjádření lidoveckého tajemníka Mazance se nepodařilo získat, je v pracovní neschopnosti.

KDU-ČSL má v Pelhřimově na starost kulturu, školství a sport. Lidovecký místostarosta Josef Koch se snaží svými zásahy do sportu vytvořit vhodné podmínky pro hokejový kroužek HC Pumy. Ve vedení hokejového kroužku působí příbuzný Josefa Kocha. Radnice dokonce podala loni na jaře trestní oznámení na pehlřimovský hokej (dokument zde). Po šestiměsíčním prověřování policie trestní oznámení radnice odložila.

Černá propaganda lidoveckého tajemníka Mazance loni na podzim tak zřejmě měla ospravedlnit kroky radnice v očích veřejnosti. Policie toto jednání vyhodnotila jako přestupek. Samotný lidovecký tajemník projevil nad svým činem lítost a nabídl hokejovému klubu satisfakci.

„Byl se tady omluvit,“ řekl generální manažer Ledních medvědů Aleš Kučera. Jednání o způsobu náhrady škody se už rozběhla.

Mísní lidovci dávají ruce pryč od jednání tajemníka Mazance. „Je to jeho soukromá aktivita,“ prohlásil předseda lidovců v Pelhřimově Jan Matějů.

„Je to hodně smutné, že když někomu dojdou argumenty a nedokáže obhajovat před veřejností své kroky, přistoupí k zoufalé pomluvě a očerňování. Bohužel se s podobným jednáním jako opozice setkáváme v Pelhřimově často. Jsem rád, že policie případ došetřila a je to i jasný signál pro ty, kdo mají pocit, že monitor a klávesnice snesou všechno a nenesou za své vypisování odpovědnost. Pan Mazanec se mi omluvil a teď by se měl všem, které očerňoval ve svém plagiátu očerňoval, veřejně omluvit,“ uvedl předseda opozičního klubu Změna pro Pelhřimov Pavel Hájek.

 

Žádné odpovědi

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů