Dohnalová versus Dohnal: Kdo má odpovědnost za možný protiprávní stav?

kapkaInformace Občasníku o vážné situaci ve vodárenství se začínají potvrzovat i přes silné mlčení ze strany jihlavského Magistrátu. Začátkem března uložili jihlavští radní tajemníkovi jihlavské radnice následující úkol:

“ Podrobný popis aktuálního právního a skutkového stavu obou staveb, / SZV ul. Srázná/ včetně přesného vymezení případného protiprávního stavu, který ve svém materiálu zmiňuje Odbor správy realit (OSR), pokud existuje a to včetně stanovení adresné personální odpovědnosti konkrétních osob za takový protiprávní stav,“ stojí v zadání úkolu pro tajemníka jihlavské radnice Lubomíra Dohnala.

Úkol pro tajemníka Dohnala od jihlavských radních přichází jen pár dnů po té, kdy Občasník informoval o papírových problémech s kolaudací vodárenských staveb (více zde) a odvolání proti rozhodnutí vlastní úřednice (více zde).

Tajemník Dohnal bude zřejmě muset jihlavským radním referovat o práci své manželky Jany Dohnalové jako vedoucí vodoprávního úřadu jihlavského Magistrátu. Podle informací Občasníku zakázala úřednice Dohnalová užívat nově postavené vodárenské stavby.

Stanovisko jihlavského Magistrátu doplníme, jakmile jej obdržíne.

 

life

Žádné odpovědi

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů