(DOKUMENT) Otevřený dopis hnutí ANO primátorce Jihlavy k výrokům zastupitele Tomance

Vážená paní primátorko,

na sociálních sítích se pod pozvánkou Hnutí ANO na prosincové zasedání Zastupitelstva statutárního města Jihlavy objevil komentář Zastupitele Ing. Miroslava Tomance, MBA (STAN – Fórum Jihlava), ve kterém se píše „Koblihy se svolávají. Odporná parta. Či spíše sekta. Tak schválně, kolik z nich neodolá téhle pozvánce?“.

Pozvánka samotná obsahuje naprosto neutrální text

POZVÁNKA NA VEŘEJNÉ ZASEDÁNÍ ZASTUPITELSTVA MĚSTA JIHLAVY

V pořadí deváté letošní zasedání zastupitelstva se uskuteční v pondělí 16. prosince od 13 hodin v zasedací místnosti jihlavské radnice

Jedním z hlavních bodů programu je projednání a schválení rozpočtu města Jihlavy na rok 2020. Schválení rozpočtu na příští rok  nedoporučil Finanční výbor Zastupitelstva města Jihlavy na svém zasedání dne 11. 12. 2019.

Jak bude probíhat projednávání rozpočtu, i projednávání dalších bodů posledního letošního zasedání zastupitelstva, můžete sledovat online zde, program 9. ZM můžete najít zde.“,

není tedy jasné, zda Váš kolega ze zastupitelského klubu STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ (STAN) – Fórum Jihlava výroky o koblihách, odporné partě či sektě, myslel konkrétní skupinu obyvatel, zastupitelstvo jako celek nebo snad všechny obyvatele a návštěvníky našeho města, kterým byla tato pozvánka určena.

Vážená paní Koubová, jako primátorku Statutárního města Jihlavy a zároveň jako členku a představitelku zastupitelského klubu STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ (STAN) – Fórum Jihlava, Vás žádáme o zaujetí oficiálního stanoviska k citovanému výroku Ing. Miroslava Tomance, MBA.

S ohledem na fakt, že výrok samotný, tak i tato žádost jsou prezentovány veřejnou formou, žádáme i Vás o zveřejnění Vaší reakce.

S pozdravem

Radek Popelka, MBA

předseda zastupitelského klubu Hnutí ANO

člen Zastupitelstva města Jihlavy

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů