Ex-šéf pražské ODS chystá byznys na Vysočině

Firma Alzheimer home má podle informací Občasníku zájem rozšířit své podnikání v sociálních službách na Vysočinu. V současné době firma provozuje několik domovů pro seniory ve Středočeském kraji.

Domovy se zvláštním režimem ALZHEIMER HOME nabízí v České republice unikátní propojení zdravotních a sociálních služeb na nejvyšší dosažitelné úrovni. Specializací firmy je komplexní péče o seniory a nemocné s Alzheimerovou chorobou a ostatními onemocněními způsobujícími demenci, včetně Parkinsonovy choroby a dalších neuro degenerativních onemocnění.

„Pro nás je to otázka najít vhodný pozemek a být zařazeni do krajské sítě sociálních služeb,“ řekl předseda správní rady Alzheimer home Boris Šťastný.

Ještě před několika lety působil Šťastný jako zdravotnický expert ODS, stal se mimo jiné známým jako dlouholetý bojovník za ochranu nekuřáků a předkladatel tzv. antikuřáckého zákona.

V červnu 2010 vystřídal pražského primátora Pavla Béma ve funkci předsedy pražské ODS.V srpnu 2013 vystoupil z ODS s odůvodněním, že strana přestala důsledně hájit ideové principy. Dodal, že se dále chce podílet na tom, aby se do politiky vrátil někdejší zakladatel ODS Václav Klaus.

Na Vysočině působí v sociálních službách společnost Senecura. Šťastného firma Alzheimer home je další soukromou firmou, která by mohla být zařazena do sítě krajských sociálních služeb.

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů