Forum Jihlava míří do dozorčí rady Dukly, favoritem je náměstek Kolář

Koalice začala jednat o novém požadavku uskupení Forum Jihlava na obsazení křesla v dozorči radě Dukly Jihlava. „Pokud budu nominován na tuto pozici, tak nabídku přijmu,“ uvedl náměstek primátora Milan Kolář. Počet míst v dozorči radě Dukly Jihlava údajně nebude rozšířen, někdo z koaličních partnerů přenechá své křeslo náměstku Kolářovi.

Na začátku funkčního období nemělo uskupení Forum Jihlava vhodného odborníka pro křeslo v dozorčí radě Dukly Jihlava. Náměstek Kolář je zakládajícím členem uskupení Forum Jihlava i kandidátem do Senátu za TOP09 a stranu Zelených. Jako univerzální politický kandidát bude při činnosti v dozorčí radě Dukly Jihlava spojovat politické požadavky hned tří politických subjektů.

Požadavek na křeslo v dozorčí radě Dukly Jihlava vznikl po odvolání Miroslava Tomance z Rady města Jihlavy. Politika uskupení Forum Jihlava v provedení Miroslava Tomance v podobě neustálé kritiky kroků koaličních stran narazila na hranice tolerance u koaličních partnerů.

 Na sociální síti už Forum Jihlava potvrdilo základní cíl své hokejové politiky: co nejdříve prodat Duklu Jihlava do soukromých rukou nebo ukončit sportovní život klubu. Jednoduše odstřihnout Duklu Jihlava od rozpočtu města, jen v takovém případě by zbylo v rozpočtu města více veřejných prostředků na kulturní dotace. 

 

 

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů