(FOTO) Dámské kalhotky zkrášlily stojany na kola

Neznámý výtržník bez úředního povolení zkrášlil veřejný prostor dámskými kalhotkami. Dámské kalhotky se objevily natažené na stojanech pro kola nedaleko Pilského rybníka u Žďáru nad Sázavou.

Zatím není jasné, zda-li šlo o plánovanou výtržnost na veřejném majetku nebo o pouhý pokus využít stojany na kola jako sušáky dámského prádla.

Může jít o obrázek stromu a sněhu

„I když pohled to byl zajímavý a někomu to přišlo legrační, pořád se jedná o znečištění veřejného prostranství,“ upozornila v úředním oznámení městská policie ve Žďáru nad Sázavou.

Dámské kalhotky už u Pilského rybníka nejsou, aby nebudily případně nebudily veřejné pohoršení u místních obyvatel. Pilský rybník je jedno z oblíbených míst vycházek v okolí Žďáru nad Sázavou.

Hlídka městské policie zakročila proti úředně nepovolené výstavě výstavě dámského prádla a uvedla místo výtržnosti do původního stavu.
Značná část mužské populace závidí strážníkům už pouhou možnost zabavit dámské prádlo z moci úřední. „Kalhotky byly ekologicky zlikvidovány,“ uvedl ředitel městských strážníků ve Žďáru nad Sázavou Martin Kunc.

Může jít o obrázek sníh

„V případě dopadení by pachatele zřejmě čekala domluva,“ uvedl bývalý tajemník městského úřadu ve Žďáru nad Sázavou Jan Havlík.

„Pokud někdo chce pořádat nějakou akci nebo protest podobného ražení, je to potřeba nahlásit na Městském úřadě, kde vám vyjdou vstříc a poradí jak vše uspořádat v rámci zákona,“ stojí v úředním oznámení městské policie.

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů