Gepard Express omezil po zkušenostech s Čajánkem zájem o úzkokolejku

I přes deklarovanou snahu Jindřichohradeckých místních drah o zajištění oprávnění k dalšímu provozování dráhy a umožnění provozu na úzkokolejné dráze v roce 2023, nedošlo zatím k žádnému věcnému posunu.

Insolvenční správkyni oslovila firma Gepard Express s podmíněným zájmem v podobě efektivní a okamžité spolupráce ze strany předsedy představenstva Jindřichohradeckých místních drah Borise Čajánka.

S ohledem na trestněprávní souvislosti, uvedl Gepard Express pouze dva “humorné” příklady s nízkou závažností. Pan předseda správní rady (Boris Čajánek pozn. red.) odmítl již dříve se správkyní předjednanou nabídku na bezplatné zajištění odstranění přírodních překážek na trati s komentářem, že jsou žádoucí. Společnost Gepard Express už měla na toto připravené technické prostředky.

Jiným příkladem podle Gepard Express záměrné vytápění haly extrémně drahým uhlím určeným pro parní lokomotivy. Panu předsedovi správní rady Jindřichohradeckých místních drah i jeho zaměstnancům byl znám zájem firmy Gepard Express dodat bezplatně uhlí nižší kvality a topné dřevo pro zachování kvalitního uhlí na letní provoz parních lokomotiv.

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů