Hájek (Změna pro Pelhřimov): Přepracované zásady podpory sportu chci do dvacátého března!

Co pehřimovská koalice tvořila měsíce, plánuje opozice přepracovat v horizontu dnů, maximálně týdnů. Ani mimořádné zastupitelstvo čtrnáct dnů po řádném zastupitelstvu nevyřešilo situaci kolem financování výkonnostního sportu.

„Protlačím to třeba i silou. Už je třeba konečně najít spravedlivé a dlouhodobě přijatelné řešení pro všechny strany a sportovce. Není to o ničem jiném než jednat, jednat a jednat! Už chci konečně vyřešit situaci výkonnostního sportu,“ prohlásil opoziční zastupitel Pavel Hájek (Změna pro Pelhřimov).

Už večer po mimořádném zastupitelstvu rozeslal zastupitel Hájek ostatním zastupitelům žádosti o nominace do pracovní skupiny zastupitelů.

Pracovní skupina by měla přepracovat zásady podporu sportu města Pelhřimova. Současné zásady i podpora sportu jsou v gesci lidoveckého místopředsedy Josefa Kocha. Město Pelhřimov se dostalo do slepé uličky: hokejistům není schopné poskytnout zálohu pro dofinancování sezóny.

Události kolem financování podpory naberou tempo hned v druhém březnovém týdnu. V pondělí první jednání se sportovci o jejich představách, v úterý první jednání pracovní skupiny.

„Upozornil jsem všechny včetně sportovních klubů, žebudeme jednat velmi intenzivně. Chci mít jasno do dvacátého března. Pak odjíždím na zaslouženou dovolenou,“ dodal zastupitel Hájek.

Přepracované stanovy pod taktovkou opozice by mohlo schválit už dubnové zastupitelstvo Pelhřimova.

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů