Hejtman Schrek zve před volbami členy a příznivce ANO do ODS

Krátce před návštěvou předsedy hnutí ANO Andreje Babiše na Vysočině v rámci předvolebního turné na podporu kandidatury Jany Nagyové oslovil hejtman Vysočiny Vítězslav Schrek příznivce hnutí ANO:

„Andrej Babiš dobře ví, že se s čestným a poctivým Milošem Vystrčilem z Vysočiny nikdy nemůže poměřovat a proto vytáhl svého „králíka z klobouku“ – věrnou spolupracovnici z Agrofertu Janu Nagyovou, ze které se snaží udělat mučednici a oběť politických procesů,“ uvedl hejtman Schrek.

Není k dispozici žádný popis fotky.

Hejtman Schrek je členem místního sdružení ODS v Jihlavě a předsedou oblastní organizace ODS na Jihlavsku. Podle Schreka tím Andrej Babiš ve snaze zachránit, jako vždy pouze sebe samého uštědřil nehezký políček řadě místních politiků z hnutí ANO na Vysočině.

„S nimi sice mám velké – často až nepřekonatelné názorové rozdíly, ale přesto mnohé z nich vnímám jako slušné a vzdělané, odborně často jako zdatné a zkušené osobnosti,“ prohlásil hejtman Vítězslav Schrek (ODS).

Podle hejtmana Schreka je smutné, že si Andrej Babiš nevybral pro nominaci do senátu za Vysočinu někoho z místních politiků ANO na Vysočině, ale dal přednost neúspěšné jihlavské političce, jejíž největší a asi jedinou dispozicí pro práci v Senátu je bezmezná oddanost svému šéfovi Andreji Babišovi.

„Přijde mi to jako výraz absolutního pohrdání vysočinskými politiky, členy i voliči hnutí ANO. Být součástí něčeho, co na svém vrcholu představuje symbol zbabělosti a osobního prospěchářství musí být strašné,“ uvažoval hejtman Schrek.

Hejtman Schrek nabídl členům a příznivcům hnutí ANO pomocnou ruku.

„Pojďte k nám do ódéésky. Myslím to vážně. A když ne k nám, tak do jiné demokratické strany, k lidovcům, do topky, ke starostům, pirátům nebo k sociálním demokratům. Zvažte to prosím. Věřím, že byste byli přijati vlídně a bez předsudků. Telefon na mě máte,“ uzavřel nabídku hejtman Schrek.

„Děkuji za nabídku, kterou nevyužiji Zůstanu věrný hnutí ANO, do kterého jsem vstoupil jako do prvního politického hnutí v životě,“ uvedl krajský předseda hnutí ANO a poslanec Martin Kukla.

AKTUALIZOVÁNO – Úplné vyjádření Jany Nagyové (ANO) na žádost Občasníku:

“ Na tuto těžkou podpásovku- protože pan Schrek moc dobře ví, že můj jediný „neúspěch“ v komunálu byl ten, že jsem, v naivní víře že moji slušnost všichni ocení, odstoupila z funkce náměstkyně, bych si dovolila zdvořile vzkázat, že členové ANO mne vytáhli jako králíka z klobouku, jako jeden muž! Jednomyslně ….Věřím, ze to potvrdí každý z nich! Naopak, pan Babiš byl zpočátku zásadně proti mé kandidatuře protože se obával, že přesně takovýmto lživým útokům budu vystavena. Chtěl mne chránit. Já však neměla co ztratit a jelikož jsem nikdy nic nezákonného neudělala, celá čapí kauza je akurát reality show a věřím, že soud potvrdí moji nevinu, tak jsem nominaci členské základny přijala. Nevím proč mne toto totální překrucování faktů ze strany pana hejtmana vůbec nepřekvapuje. Navíc- Senát dnes víc než kdy jindy by měl dělat zdravou opozici vládě. Což dnes nedělá. A i proto jsem do toho šla. Změna je potřeba. Ale bude na lidech aby rozhodli co chtějí….. Kdyby nebylo soudu, a té strašné nespravedlnosti- tak už s politikou nechci mít do smrti nic společného. Přesne i kvůli takovémuto překrucování reality které je žel, v politice běžné. A jak má normální člověk vědět, kde je pravda????“

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů