Hlas z Čapího hnízda: Hejtman Rath toho nechal, na dotaci byl právní nárok

Přítel z Čapího hnízda poskytl Občasníku komentář ke zjištěním serveru Neovlivni.cz (více zde) k roli bývalého středočeského hejtmana Davida Ratha. Po nástupu do funkce hejtmana nechal Rath přezkoumat všechny přidělené dotace.

„Bodová kritéria byla součástí výzvy, tj. projekt byl za Bendla vyhodnocen jako jeden z nejlepších. Tedy každý si mohl přečíst a dle toho připravit projekt. Kritéria reflektovala potřeby Středočeského kraje v oblasti cestovního ruchu.

Rath neměl možnost nám to zrušit jelikož jsme měli řádně podepsanou smlouvu. V ten moment máte nárok na dotaci který je právně vymahatelný. Tedy Rath přestal prudit jelikož zjistil, že když by nám tu dotaci zrušil, tak ji vysoudíme,“ řekl hlas z Čapího hnízda.

Hlas z Čapího hnízda potvrdil i angažování stavební firmy BAK v Čapím hnízdě.

„Bak řádně soutěžil, bylo to drsné, vyhrál jelikož byl nejlepší . Do té doby jsem o nich nikdy neslyšel. Byl to soukromý projekt, míra dotace na celkové náklady v té době byla cca 15%. Tedy fakt jsme neměli zájem aby vyhrál někdo, kdo není nejlepší. Mluvit o tom, že BAK něco zařídil ještě než jsme o nich slyšeli je hodně přes čáru,“ řekl hlas z Čapího hnízda k angažmá stavební firmy BAK.

Server Neovlivni.cz by se podle hlasu z Čapího hnízda mohl s klidem přejmenovat na „ovlivněni AB“ – a to konkrétně svoji nenávistí k AB a vytvářením konstrukcí, které jsou za hranici reality.

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů