ICOM omlazuje vozový park autobusů

ICOM transport vybavuje provozovny v Jihlavě, Humpolci a Pelhřimově celkem třiačtyřiceti novými vozy značky Setra LE 415 Business a Iveco Crossway. Díky novým autobusům vozový park z necelých šesti let na průměrných tři a půl roku.

Může jít o obrázek venku

Pozadu nezůstane ani naše dceřiná společnost TRADO-BUS. Řidiči a cestující se mohou těšit na čtyřicet nových autobusů Setra LE 415 Business, díky kterým se vozový park omladí z pěti let na průměrných dva a půl roku.

Také společnost TRADO-MAD obsluhující Třebíčské MHD pokračuje v postupné obnově, kterou započala už minulý rok. K osmi novým autobusům značky Mercedes-Benz Conecto přibudou další dva. Po celkové obnově se vozový park omladí z necelých pěti let na dva a půl roku.

Nové autobusy jsou v průběhu března a dubna postupně nasazovány na nejvytíženější linky. Zajistíme tím komfortní cestování pro naše spoluobčany a také bezproblémový chod našich linek. Udržujeme pověst naší firmy, která se pyšní jedním z nejmladších vozových parků v České republice.

„Díky profesionální práci našich zaměstnanců mohou cestující postřehnout plynulou výměnu našich autobusů. Před prvním vyjetím vozů do ostrého provozu projdou předprodejním servisem, ve kterém budou polepeny a nainstalují se nezbytné součásti včetně informačních panelů,“ sděluje Kateřina Kratochvílová, předsedkyně představenstva. „Do nových autobusů, které budou jezdit na Vysočině, jsme investovali necelých 390 milionů korun,“ doplňuje Kratochvílová.

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů