Kraj Vysočina vyjádřil ochotu odkoupit Domov Senecura Humpolec

Díky partnerství veřejného a soukromého sektoru vznikl v Humpolci Domov pro seniory Senecura Humpolec s celkovou kapacitou více než dvě stě lůžek. Společnost Senecura je ve finančních problémech, do funkce jednatele nastoupil mezinárodně uznávaný specialista na fůze a akvizice Wolfgang Kaltenegger (více zde).

Pro Kraj Vysočina je Domov Senecura v Humpolci historicky první projekt, který vznikl v rámci spolupráce veřejného a soukromého sektoru. Díky dohodě kraje se společností SeneCura se podařilo vybudovat a provozovat na Vysočině nové moderní sociální služby, které dle současného evropského trendu splňují vysoké nároky na péči o seniory. Nový domov je součástí krajské sociální sítě a kraj tak finančně přispívá zařízení.

Hejtman Vysočiny Vítězslav Schrek potvrdil ochotu Kraje Vysočina dohodnout se na ukončení spolupráce s firmou Senecura v Humpolci jako jedné z možných variant řešení finančních problémů firmy. Kraj Vysočina by v takovém případě doplatil náklady na výstavbu Domova a provozoval by areál samostatně.

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů