Kuchyňova krize: Příliš ambiciózní a nezralý mladík, uvedla primátorka Koubová

Neuvolněný radní Libor Kuchyňa je podle vyjádření primátorky Karolíny Koubové (Fórum) „příliš ambiciózní a nezralý mladík“. Primátorka to uvedla ve vyjádření pro koaliční partnery.

Předseda STAN Jihlavsko Libor Kuchyňa je i důvodem odchodu primátorky Koubové z krajské politiky, kdy nechtěla být součástí struktur STANu. „Libor je pro mě nepřijatelný předseda a od toho se logicky odvíjí další kroky,“ dodala Koubová.

Rezignaci Kuchyni primátorka Koubová označila za nekorektní jednání za hranicí slušnosti. Podle Koubové nejednal Kuchyňa při podání rezignace na základě žádného usnesení STANu Jihlavsko ani Fóra Jihlava. Na jednání Fóra Jihlava ani nepřišel, takže nemohl sdělit své další plány a záměry.

„Naše rozpory trvají už dlouho, ale nikdy jsem u něj neviděla reálnou snahu o změnu, naopak měl vždy jen spoustu planých řečí, a to není politika pro mě,“ popsala spolupráci s Kuchyňou primátorka Koubová.

“ Dlouhodobě se mi nedaří prosazovat vize, postoje a postupy k problémům našeho města v souladu s mým životním přesvědčením a volebními sliby, které v Radě města reprezentuji, a jsem nucen dělat ústupky, které s tímto přesvědčením a sliby voličům zásadně nekorespondují,“ napsal v rezignačním dopise radní Libor Kuchyňa (STAN). Celý dokument zde.

Neuvolněného radního Libora Kuchyňu by měl ve funkci radního nahradit Jiří Antonů. Kdy dojde k volbě nového radního ale není známo.

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů