Led je pro Pumy zdarma, Medvědům zkrátilo město dotace

Kolem financování ledu na pelhřimovském zimním stadionu od  nástupu městské společnosti Technické služby města Pelhřimova do role správce panují nejasnosti:

„Pumy nedostaly žádné finanční dotace, od města mají „na zkoušku“ zdarma led a jednu kabinu na jeden měsíc. Na konci září se bude přehodnocovat podle skutečných počtu členů dle seznamu k 20. 9. Kabinu a led jim přidělily Technické služby města Pelhřimova, rada to vzala na vědomí.

Co se týká návštěvního řádu, účastnil jsem se jednání s Fan klubem a některé návrhy z tohoto jednání do něj byly akceptovány,“ uvádí místostarosta Josef Koch (KDU-ČSL).

Není tak jasné, zda po ledě bruslí skutečně pouze členové spolku HC Pumy Pelhřimov. Na trénink spolku si přišel podívat i jihlavský Tomáš Kotrba (čtěte zde).

Ledním medvědům zkrouhli dotace

Způsob financování provozu ledové plochy v Pelhřimově lze tušit z pokrácené dotace pro hokejový oddíl mládeže Ledních medvědů.

„Byla nám pokrácena dotace na druhé pololetí po dohodě s městem  zhruba o sto šedesát devět tisíc korun. Ledy budeme mít do konce roku zadarmo, “ sdělil předseda mládeže Radek Procházka.

 

Nabízí se tak otázka, kam pelhřimovská radnice nasměřovala pokrácenou část dotace?

 

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů