Exkluzivně: Na tréninku HC PUMY se objevil jihlavský Kotrba

fb

Na tréninku hokejového kroužku HC Pumy se údajně objevil i jihlavský Tomáš Kotrba. Poznali ho rodiče místních hokejistů z klubu HC Lední medvědi. Před několika dny prohlásil člen výboru spolku Jaroslav Samek, že členem HC Pumy „není nikdo z Jihlavy.“

Tomáš Kotrba je místopředsedou spolku Sport Hokej Vysočina, proto je jeho účast na tréninku pelhřimovského klubu velmi zvláštní. Může to naznačovat úzkou spolupráci dvou subjektů – HC Pumy Pelhřimov a Sport Hokej Vysočina – ačkoliv oba subjekty navenek vystupují samostatně.

Samotný Tomáš Kotrba v minulosti nereagoval na emailové žádosti Občasníku o vyjádření k hokejovým událostem. Tomáš Kotrba vytrvale kritizoval hokejové tréninky mládeže Dukly Jihlava, až vedení mládeže zrušilo hokejovou registraci synovi Tomáše Kotrby. Malý hokejista může v hokejové kariéře pokračovat v kterémkoliv hokejovém klubu. Zda tím vyvoleným klubem budou pelhřimovské Pumy, kde by mohl Tomáš Kotrba i rozvinout své trénérské ambice, není zcela jasné.

Pelhřimovská radnice začala už od září financovat hodiny ledu pro místní hokejový kroužek, ačkoliv není jasný počet členů hokejového kroužku HC Pumy. Údajně mají přes pět desítek členů, na tréninky chodí kolem šesti dětí. HC Pumy dostali i z rozhodnutí vedení města přidělenou vlastní kabinu na zimním stadionu.

Žádné odpovědi

Odpovědět

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Plastová okna