Lídr Hošek provedl sebekritiku čtyřleté koalice pod záštitou STANu

Čtyři roky je hnutí Starostové a Nezávislí (STAN) podepsáno pod koaliční smlouvou na jihlavské radnici. STAN vládne krajskému městu spolu s ODS, KDU-ČSL a koalicí Žijeme Jihlavou (TOP09, Zelení a Piráti).

Do křesla primátorky posadil STAN lídryni uskupení Fórum Jihlava Karolínu Koubovou, tehdejší regionální předseda STANu Libor Kuchyňa se stal neuvolněným radním.

Okresní předseda STANu Libor Kuchyňa působil na radnici tři roky, až do své náhlé rezignace. V rezignačním dopise na post radního a později i zastupitele vysvětlil, že se mu nepodařilo splnit vytyčené cíle.

Může jít o detail 1 osoba

“ Tak bude ta aréna, nebo nebude? A náměstí, co slibovali revitalizovat? Silnice, chodníky, parkování? Dětská hřiště a sportoviště? Stříbrné údolí? Modeta? Dopravní terminál?To jsou samé studie a sliby, ale hotová práce nikde! 23. a 24. září máte jedinečnou příležitost udělat v Jihlavě změnu. Nejdu do toho kvůli penězům ani se na radnici nejdu vykecávat, jdu opravdu pracovat na tom, abychom Jihlavu posunuli na úroveň hrdého krajského města,“ tvrdí novopečený lídr STANu Radek Hošek.

Kromě místního předsedsedy STAN Jihlavsko Libora Kuchyni rezignoval na mandát zastupitele i další příznivec STANu Miroslav Tomanec. Oba znovu kandidují v barvách STANu.


Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů