Magistát zapomněl zveřejnit podrobnosti, které chce probírat s občany

Pozvánka pro obyvatele na další diskusi s vedením města postrádá jakékoliv podrobnosti. Kromě agitačních slov, které jsou vytvořeny už v předstihu. Samotný obsah a další informace dodá vedení města časem.

Způsob agitace úředníků města je přitom zřejmý. Agitační platforma je vytvořena ještě dříve, než vedení města dodá konkrétní obsah záměru setkání s občany.

I když je samotný agitátor skrytý pod funkci administrátor, úřad bude muset sdělit jméno a funkci úředníka-agitátora. Agitace vzbuzuje u obyvatel města iluzi činnosti intenzivní činnosti.

Na agitační setkání dorazí určitě spousta občanů oslovených úřední agitací, spousta občanů ale také zůstane doma. Forma předávání zpráv z radnice totiž stále více vypadá jako agitace než jako informování o činnosti Magistrátu jako úřadu.

Magistrát tak stále více připomíná stranický sekretariát, který poskytuje politikům potřebné zázemí pro jejich činnost na radnici. Ostatně tajemník úřadu Evžen Zámek jako příznivec uskupení Fórum Jihlava umí poskytovat primátorce Karolíně Koubové potřebný politický servis a tím nahrazovat absenci stranického aparátu uskupení Fórum Jihlava.

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů