Motorpal urguje rychlé soudní rozhodnutí o reorganizaci

Motorpal žádá soud  o co nejrychlejší rozhodnutí ve věci povolení reorganizace podniku:

motorpal„Odvolatel si tímto dovoluje uctivě požádat odvolací soud o urychlené a přednostní projednání věci a rozhodnutí o podaném odvolání. Dlužník se i nadále nachází ve velmi složité situaci, když nezákonný postup soudu prvního stupně má zásadní důsledky na obchodní vztahy odvolatele s jeho obchodními partnery a přináší nejistotu ohledně dalšího fungování podniku odvolatele,“ píše Motorpal krajskému soudu.

Na konec dubna je svolána schůze věřitelů, Motorpal ale žádá o její konání bezprostředně po Velikonocích na konci března.

„Je zřejmé, že postup soudu v prvním stupni bezprecedentním způsobem porušil práva odvolatele a má nejen negativní dopady na provoz podniku odvolatele, ale také na odvolatelovy obchodní partnery a zaměstnance a ve svém důsledku tak i na zaměstnanost v kraji Vysočina,“ stojí v přípisu Motorpalu pro obchodní soud v Brně.

Na nutnost urychleného vyřešení nastalé situace upozorňují opakovaně odborové organizace odvolatele, například v dopisu adresovaném soudu prvního stupně ze dne 8.2.2016.

 

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů