Na tréninku hokejových Pum bruslilo jedno dítě

HC Pumy PelhřimovV pondělí 7.9. bylo na tréninku hokejového kroužku HC Pumy Pelhřimov jediné dítě. Informaci od rodičů se nepodařilo ověřit z nezávislých zdrojů. “ Technické služby jako správce stadionu nemají za úkol sledovat počty dětí na jakémkoliv hokejovém tréninku,“ sdělil Jaroslav Záběhlík z Technických služeb města Pelhřimova (TSmP).

Hokejový kroužek HC Pumy dostal od radnice přidělenou hokejovou kabinu a hodiny na ledě. Hokejovou kabinu musel uvolnit hokejový oddíl mládeže HC Lední medvědi. Obratem uvolnil mládeži svou kabinu A-tým.

Bude se hrát derby s Brodem?

Druholigový tým mužů Pelhřimova začal překládat svá mistrovská utkání z domácího prostředí na kluziště soupeřů. Podle informací z havlíčkobrodského hokejového prostředí začala jednání oddílů o možnosti přeložení hokejového derby Pelhřimova s Havlíčkovým Brodem. Dohoda obou oddílů o změně pořadatelství je základní podmínkou pro souhlas Sportovně technické komise hokejového svazu. Obvyklá praxe je souhlas STK, pokud je mezi oběma oddíly dohoda.  Druholigové derby na konci září je první utkání po zasedání zastupitelstva. Motivace pro změnu pořadatelství hokejového derby je zřejmě předtucha o pokračování politických sporů v zastupitelstvu kolem reforem sportovního prostředí v Pelhřimově.

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů