Nagyová (ANO) bojuje o Senát proti vládní politice

Hnutí ANO má v senátních volbách na Jihlavsku jako kandidátku Janu Nagyovou, dříve Mayerovou. Na billboardech prezentuje hnutí ANO Nagyovou jako bojovnici proti vládě.

Může jít o obrázek 1 osobě a venkovnímu

Jana Nagyová je podepsaná pod žádostí o dotaci na farmu Čapí hnízdo, která patří Andreji Babišovi. Oba jsou poslední dva obvinění z celkem jedenácti osob mezi které patřili i například Jaroslav Faltýnek nebo Andrej Babiš mladší. Osoby byly obviněny ze spáchání trestných činů dotačního podvodu (§ 212 trestního zákoníku) a poškození finančních zájmů Evropské unie (§ 260 trestního zákoníku) ve „zločinném spolčení“ (§ 89 odst. 17 dřívějšího trestního zákona).

Podle obvinění dotaci určenou malým a středně velkým firmám čerpal koncern Agrofert skrze nastrčenou malou firmu, čímž měla vzniknout škoda téměř 50 mil. Kč.

Soudní proces s Janou Nagyovou a Andrejem Babišem má začít jen pár dnů před termínem místních a senátních voleb. Na Jihlavsku Nagyová kandiduje proti současnému předsedovi Senátu Miloši Vystrčilovi (ODS).

“ Za pravdu bojuji celý život, takže to heslo sedí na sto procent. Teď ale chci bojovat i za lidi, mám pocit, že to je potřeba, protože Senát přestává plnit svou roli. Máme tu energetickou krizi, máme tu vlnu zdražování v podstatě všeho a slyšíme, že by se Senát nějak ozýval? Slyšíme, že by Senátoři přicházeli s nějakými návrhy? Neslyšíme, protože v Senátu dominuje také vládní koalice, a to si myslím, že není zdravé.
Já jsem díky boji dnešních vládních stran proti Babišovi přišla o vše na čem mi kdy doopravdy záleželo. O klid, rodinu, děti mám jen ve střídavce, i dobrou pověst a práci. A ještě mne ženou před soud za něco, co jsem neudělala? Co můžu ještě ztratit? Dnes jsem to já, zítra to může být kdokoliv jiný… Dostala jsem šanci mluvit nahlas a bojovat, tak budu,“ uvedla Jana Nagyová. 

„Billboardy se povedly, plně vystihují současnou situaci,“ uvedl krajský předseda hnutí ANO na Vysočině a poslanec Martin Kukla.

Podrobnosti zjišťujeme.

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů