Nákupy hokejového rozumu: domácí radí radním Jihlavy zdarma, přespolní za peníze

Skupina jihlavských patriotů s podmínkou mlčenlivosti připravovala několik měsíců privatizaci hokejového klubu HC DUKLA JIHLAVA s dalším propojením na provozování hokejové haly. To vše zdarma.

Nyní si radní města Jihlavy objednali analýzu obchodních modelů dalšího provozování hokejové arény na místě současné CZ-LOKO arény.

Analýza je vlastně nákupem rozumu a rad od České spořitelny, kdy část městských peněz Jihlavy doputuje penězovodem přes Českou spořitelnu až k pražské firmě KROKEM. Proč je celý penězovod poradenských služeb postavený takto složitě a nikoliv na přímých dodavatelsko-odběratelských vztazích je stále záhadou.

Město Jihlava si kupuje rozum, který už má dávno náměstek pro sport Petr Ryška (ODS) v šuplíku svého stolu. Vlastně v počítači jako elektronické dokumenty ve formátu textu a tabulek. Autory podkladů pro další rozhodování radních města jsou místní patrioti, kteří podklady tvořili zdarma. Leč radní města Jihlavy si objednali vlastní placené poradenské služby ve formě nákupu rozumu i když potřebné rozumy dávno mají zdarma.

Město Jihlava o nákupu hokejového rozumu ve formě placených poradenských služeb přespolních firem nijak neinformovalo. Ani manažer výstavby Horácké arény David Beke ani náměstek pro sport Petr Ryška (oba ODS) se dosud nijak nevyjádřili ke smyslu a účelu celého nákupu poradenských služeb.

Hokejové arény v České republice vlastní sportovní kluby, výjimečně města. Pro soukromé subjekty je vesměs provozování sportovišť ztrátová záležitost. Nákup hokejového rozumu na obchodní modely provozování hokejové arény je vlastně nákupem řešení, které už město dávno získalo od svých občanů.

Příště už radní města Jihlavy těžko přemluví podnikatele a místní patrioty k bezplatné práci pro město, když ve finále si město objedná placené poradenské služby u přespolních firem.

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů