Neuman (Piráti): Levicově zaměřený nefachčenko a hodná netřebíčanka jsou neakceptovatelní!

Stanislav Neuman získal v posledních místních volbách nejvíce hlasů v Třebíči. V Třebíči se Neuman uchází se mezi Piráty o post lídra pro příští komunální volby.

Není k dispozici žádný popis fotky.

„Volby celostátního fóra dopadly k mé spokojenosti a kandidáti na lídra v Třebíči jsou pro mě neakceptovatelní. Levicově zaměřený nefachčenko a hodná netřebíčanka. Při odhlasování těchto lidí bych se ani nemohl napsat na kandidátní listiny a zúčastnit se komunálních voleb, protože bych se styděl,“ prohlásil Neuman v kandidátské řeči.

“ Po incidentu na festivalu Zámostí, kdy jsem očekával podporu straníků se dokonce někteří sráči do mě v médiích obuli,“ prohlásil Neuman.

Pod pojmem „levicový nefachčenko“ mohl kandidát na třebíčského lídra vnímat dalšího místního zastupitele Romana Paška, „hodná netřebíčanka“ může být zastupitelka z nedalekých Hvězdoňovic Viktorie Vidláková, „sráč v Jihlavě“ je zřejmě krajský radní Pirátů Jan Bříždala.

Zastupitel Neuman čeká od Pirátů větší podporu do budoucna a Piráti by měli táhnout za jeden provaz jak před čtyřmi roky.


Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů