Omluva zastupitele Tomance (Fórum) hejtmanovi Schrekovi (ODS) za článek „Proč nevolit ODS“

Jihlavský zastupitel Miroslav Tomanec publikoval na svém blogu text omluvy za článek „Proč nevolit ODS“ na který obratem reagoval lídr ODS Vítězslav Schrek (více zde). Tomanec (Fórum) i Schrek (ODS) jsou zastupiteli města Jihlavy, společně působí v koalici na Magistrátě

Plný text omluvy zastupitele Miroslava Tomance:

Jsem rád, že se především díky těm, co přišli k volbám a volili demokracii, nenaplnilo moje hloupé „věštění“ a že se volby v našem kraji vyvinuly tak, že ODS už nemusela pokračovat v koalici s hnutím pana premiéra Andreje Babiše. A jak jsem slíbil, tak se tímto novému hetmanovi Víťovi Schrekovi za svá předvolební slova vůči jeho osobě zde 2.10.2020 omlouvám.

Zároveň mu blahopřeji k získání tak důležité a významné pozice a věřím, že bude jako 4. hejtman Kraje Vysočina důstojným pokračovatelem svých předchůdců Františka Dohnala, Miloše Vystrčila a Jiřího Běhounka. Protože si na prvním místě myslím, že každý z nich bez ohledu na stranickou příslušnost a různé výhrady vykonal v této funkci kus kvalitní práce v dobré víře.

Z mého pohledu patriota pak je nejdůležitější, že se post hejtmana po dlouhých 16 letech opět dostal do rukou politika z krajského města a věřím, že to bude brzy znát.

K omluvě zastupitele Tomance se na dotaz Občasníku vyjádřil i hejtman Vysočiny Vítězslav Schrek.

“ K příspěvku pana Tomance nemám potřebu se vyjadřovat. Jsou to pro mě pouze slova, za kterými nic nevidím,“ reagoval na slova omluvy hejtman Vysočiny Vítězslav Schrek.

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů