Osm nějvětších fám, co o sobě slyšela Jana Nagyová (ANO) v kampani do Senátu

Ve volebním obvodu Jihlavsko kandiduje do Senátu Jana Nagyová proti současnému předsedovi Senátu Miloši Vystrčilovi (ODS). Server Občasník požádal Janu Nagyovou o srozumitelné sepsání největších fám, které o sobě slyšela na vlastní uši od voličů v senátním obvodu Jihlavsko. I s případným vysvětlením fám přímo od Jany Nagyové.

1.Že jsem ta Nagyová od Nečase.
Pravda: bez komentáře, nejsem.

2. Že chci s AB společnou celu.
Pravda: bez komentáře, nechci.

3. Že kandiduji kvůli imunitě.
Pravda: Je to lež, protože: V senátu má většinu (a prozatím mít bude) současná vládní koalice. Vydají mně s radostí. Já jsem první kdo chce mít soud za sebou, vždyť už se to táhne skoro 7 let i s vyšetřováním!!!

4. Že mně AB podporuje jako protislužbu za „přiznání“.
Pravda: Je to lež, protože: Žádné přiznání nebylo, není k čemu – nic trestného jsem neudělala. AB delší plánoval tuto cestu nezávisle na kandidátovi, pro něj je pan senátor symbol vládní koalice – a vůči té se chtěl vymezit.

5. Že mně do voleb vytáhl AB:
Pravda: Je to lež, ten mi to rozmlouval do poslední chvíle – dokonce i po podání přihlášky. Věděl dobře co za peklo mně čeká.

Může jít o obrázek venkovnímu a textu

6. Že jsem loutka ďábla:
Pravda: Jakožto hlavní pachatel v soudním procesu jsem snad já ten hlavní ďábel, či ne?

7. Že za přiznání se o mně AB do smrti postará:
Pravda: ….to snad ani nelze komentovat. Nebudu se přiznávat k něčemu, co jsem neudělala. Nejsme ve středověku! Poslední roky jsem se musela stáhnout ze všeho, nemluvila se mnou ani klika od dveří a co jsem si neodpracovala, to jsem neměla (a nemam). Proč by to mělo být jinak? To jsem mohla na sebe vzít už dávno a mohl mít AB klid. Ale takhle to to nebylo a nebude….

8. Last but not least…..“ že jsem psychicky labilní“
Pravda: …kdyby to byla pravda, tak bych byla na motorce zabila již po prvním kilometru. Za řídítka opravdu psychicky labilní jedinec nepatří. Ostatně, nevím o tom že by dáma která toto vyřkla, měla doktorát z psychiatrie a uměla vyšetřovat na dálku😊.

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů