Parkovací problémy Žďáru nad Sázavou bude řešit celosvětová poradenská firma

Jste žďárák? Máte vztah ke Žďáru nad Sázavou? To jsou základní otázky, které dostane každá firma u dlouhodobé spolupráce na řešení problémů ve Žďáru nad Sázavou. I firma celosvětová firma Matt McDonald musela na veřejné prezentaci problémů dopravy a parkování vysvětlovat, co je vlastně zač.

„Na složitá témata potřebujete takové partnery, kteří obdobných problémů a výzev vyřešili již stovky. Oni mají know-how, které nikdo jiný nemá,“ podotkl starosta Žďáru nad Sázavou Martin Mrkos.

Mott MacDonald Group je poradenská společnost v oblasti managementu, inženýrství a vývoje se sídlem ve Velké Británii. Zaměstnává osmnáct tisíc osob ve sto padesáti zemích světa. Česká pobočka má více neý sto zaměstnanců.

Vizí Mott MacDonald účelem je zlepšit společnost důrazem na sociální výsledky ve všem, co dělá. Se zaměřením na dokonalost a digitální inovace, transformaci podniků klientů, komunit a příležitostí zaměstnanců.

Firma řeší některé z nejnaléhavějších světových sociálních, ekologických a ekonomických výzev a podporuje vlády a podniky při plánování, plnění a udržování jejich strategických cílů.

Česká pobočka Mott McDonald má více než stovku zaměstnanců a pracuje na zakázkách v oblasti dopravního plánování, dálnic, geotechniky, vodohospodářství, životního prostředí, tunelů a zakládání staveb. Se silnou tradicí více než dvaceti let poskytujeme širokou škálu poradenských, inženýrských a manažerských služeb.

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů