Piráti vezou na Vysočinu nanuky, věří v obrat poklesu preferencí

Piráti se snaží zvrátit propad preferencí novinkami ve volební kampani. Na Vysočinu míří Nanukára, na kterou se všichni těšili hodně těšili.

Lídři pirátů Blanka Lednická a poslanec Jan Pošvář jsou údajně každý den v terénu, čímž má celá kontaktní kampaň dostat potřebnou dynamiku, pomocí které chtějí Piráti otočit nepříznivý trend v preferencích.

„Na celou republiku máme sto dvacet tisíc nanuků, na Vysočinu připadá asi šest tisíc nanuků,“ uvedl vedoucí mediálního odboru Pirátů Mikuláš Ferjenčík.

Vyjádření lídryně Blanky Lednické, krajského předsedy Jana Pošváře ani manažera Jiřího Svobody se nepodařilo získat, opakovaně nezvedali telefon.

Od Pirátů přichází zvěsti o celé řadě dalších aktivit, které se chystají pro voliče. Podle informací Občasníku má jít o autobus s muzeem politické korupce, chystanou divadelní frašku nebo seniorský autobus.

Piráti se snaží podaří většinu těchto dobrých nápadů realizovat, nicméně stále naráží na „otravný“ strop výdajů, proto chybí informace o konkrétních projektech.

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů