Pozor! Do jihlavské politiky se vrací ex-náměstek Vovsík (ODS)

Na poprvé se vstup nepodařil, na podruhé už ano. Radek Vovsík znovu vstoupil do ODS. Už dokonce uhradil i členské příspěvky.

V ODS se Radek Vovsík stane znovu stranickým kolegou Jaroslava Vymazala. V roce 2006 měl být Radek Vovsík navržen na post primátora, ale pro část zastupitelů byl nepřijatelný. Primátorem se stal právě Jaroslav Vymazal.

Vovsíkův politický styl připomíná práci buldozeru: Když Vovsík považuje cokoliv za správné, tvrdohlavě to prosazuje. Doslova i za každou cenu. A klidně proti všem.

Styl politického buldozeru přinášel Vovsíkovi respekt a zároveň i vytvářel nepřátele. Zatvrzelá tvrdohlavost a doslova umíněnost byla předností i nedostatkem zároveň. Schopnost vést jiné lidi, ovlivňovat veřejné události a celkově „dělat politiku“ předurčuje Vovsíka na čelné pozice ODS pro místní volby 2022.

Radek Vovsík působí jako ředitel Dětského domova se školou, kde se věnuje výchově dětí s poruchami chování. Jeho zvláštní pedagogické schopnosti získané výchovou problémových dětí jsou jen další předností pro funkci zastupitele města.

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů