Primátorka Koubová místopředsedkyní nového PiFo Jihlava

Volební projekt Pirátů a zbytku Fóra Jihlava (PiFo) si zvolil své výkonné orgány. Předsedou výkonné rady PiFo se stal Pirát Tomáš Bouda, záda mu kryjí místopředsedkyně Eva Nováková, Daniel Škarka a primátorka Karolína Koubová.

Složení výkonné rady volebního projektu PiFo Piráti zveřejnili až týden po vzniku projektu PiFo. Někdy na konci listopadu Fórum Jihlava náhle zrušilo svůj profil na sociální síti. Počátkem ledna rezignoval na post radního města Libor Kuchyňa (STAN). V rezignačním dopise uvedl, že „Fórum Jihlava reálně neexistuje“.

„I když je část zastupitelů Fóra příznivcem STANu, tak všichni členové zastupitelského klubu Fóra hlasováním potvrdili, že do konce volebního období fungují společně a podporují nejen program a koaliční smlouvu, ale také současné rozložení politických klubů,“ uvedla primátorka Karolína Koubová.

Podle primátorky Koubové nikdo nikam nepřechází, nikdo nikoho nepřetahuje, žádné nadřazené organizace nezavazují členy Fóra k hlasování, které by šlo proti dohodnutým pravidlům. „Ctíme veškeré stávající dohody a pozice,“ dodala primátorka Koubová.

Primátorka Koubová se plánuje přihlásit do primárek PiFo a usilovat o pozici lídryně. „Dlouho jsem byla přesvědčená, že to znovu už dělat nechci a nebudu. Nicméně nerada odcházím od rozdělané práce, je toho spoustu, co je potřeba dotáhnout. A navíc beru další volby i jako zpětnou vazbu, takže nám všem vzájemně dopřeju tu možnost si říct, jestli to mělo smysl,“ uvedla Koubová.

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů