Radní Beke (ODS) napaden satirou divadla De facto mimo

Jednou ročně odehraje jihlavské divadlo De facto mimo zvláštní představení plné satiry zvané Mimochodník. Představení Mimochodník je jedinečné, nikdy se neopakuje, herci ho hrají jednou ročně v divadle Diod.

V posledním představení Mimochodníku se objevila i postava radního města Jihlavy Davida Beke (ODS), patrně v souvislosti se změnami v parkování a vzniku modrých zón v centru města. Kromě několika fotografií nejsou k dispozici žádné bližší informace o obsahu představení.

Záběr parkovacího automatu, který se herec pokouší rozbít kladivem se objevuje i v upoutávce na představení Mimochodník s motivem parkovací modré čáry.

Primátor Jihlavy Petr Ryška se už o kulturním představení jihlavských ochotníků doslechl. „Co mám informace, tak to nebylo nic vysloveně urážlivého. Parkování je téma, které v Jihlavě u veřejnosti rezonuje, asi s tím musíme počítat,“ uvedl primátor Petr Ryška.

Vyjádření radního Beke (ODS) se nepodařilo získat, nezvedal telefon. Ani předseda zastupitelského klubu ODS na jihlavském Magistrátě Vojtěch Prchal nezvedal telefon.

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů