Rodinný kombík slouží náměstkovi primátora jako služební vozidlo

Rodinný kombík s pohonem všech čtyř kol je od léta novým služebním vozem dopravního náměstka jihlavského primátora. Náměstkovi primátora určitě dobře poslouží i střešní nosič,u služebních aut věc naprosto neobvyklá.

fb

Služební auto se střešním nosičem

Asi nikomu na jihlavské politické scéně nepřijde zvláštní způsob nákupu služebního vozu pro dopravního náměstka primátora. Jihlavský magistrát má vnitřní směrnice jak postupovat při nákupu vozu, má i šikovné úředníky znalé cest a cestiček kudy se dají platné směrnice obejít. Vůz přesně podle představ náměstka se podařilo zakoupit ještě před letní dovolenou. Zkrátka a dobře si náměstek primátora koupil rodinný vůz ke služebním účelům. Jako rodinný vůz označuje nakoupený vůz i sama automobilka, rodinný kombík je novinka ve vozovém parku jihlavského magistrátu. Náměstci jezdili služebními oktávkami, primátor superbem.

Kombík s pohonem všech čtyřkol je z pohledu sportovní výbavy služebního auta politický úlet. Leč doba povolební dovoluje politiků všechno, co si odepřeli v předvolební kampani.

Sotva začal růst zájem o nákup služebního auta pro náměstka dopravy objevila se zpráva o zavedení BUS-pruhu. Tedy spíše pruhu pro výjezd autobusů MHD ze dvou zastávek. V BUS-pruhu přijede autobus rychleji od jedné dopravní zácpy k zácpě jiné.

Politickou roli ale BUS-pruh splnil znamenitě. Přestalo se mluvit i myslet na služební vozidlo rodinného typu pro náměstka primátora.

 

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů