SNK Jemnice: Lídrem Kopr, starosta Slabý dvanáctý

Sdružení nezávislý kandidátů Jemnice sestavilo kandidátní listinu pro podzimní komunální volby. Lídrem uskupení byl zvolen dosavadní předseda Sdružení nezávislých kandidátů a radní Jemnice Jiří Kopr.

Dvojkou kandidátky je dosavadní radní Judr. Slabý. Trojkou kandidátky je Jakub Kopr ml. Dosavadní místostarosta Jemnice Zdeněk Hošek je na osmém místě.

Dosavadní starosta Jemnice Miloň Slabý je až na dvanáctém místě kandidátky.

Do konce května si ponechal starosta Slabý lhůtu na rozmyšlenou, zda-li půjde do voleb v barvách SNK Jemnice nebo postaví vlastní kandidátní kandidátku a půjde jako lídr do boje o křeslo starosty.

Starosta Jemnice Miloň Slabý v reakci na informace Občasníku opravil svou pozici na kandidátce z dvanáctého místa na třinácté místo. Ostatní informace ponechal bez komentáře.

Může jít o obrázek 1 osobě a text that says 'LÍDR PRO KOMUNÁLNÍ VOLBY SNK Jemnici lng. Jiri Kopr predseda sdruženi lídr za SNK v Jemnici SNK V Jemnici pujde do komunálních voleb V čele s lng. Jirím Koprem. Predseda sdruženi byl na včerejši členské schủzi jednoznačne zvolen za lídra pro letošni volby. f SNK v Jemnici @snk_jemnice www.snkjemnice.cz'

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů