SNK varuje příznivce aktivistů v Jemnici, Stober z nich dělá voly?

Velmi ostré politické prohlášení zveřejnilo na sociální síti Sdružení nezávislých kandidátů (SNK) Jemnice, které na radnici reprezentuje Jiří Kopr jako místostarosta. SNK tvoří spolu s ODS a Mladými za rozvoj Jemnice koalici ve vedení města.

SNK přirovnává schopnosti místního aktivisty a lídra opozice Karla Stobera ke schopnostem známého režiséra Zdeňka Trošky.

Podle prohlášení SNK v Jemnici komedie s názvem „Starosta zbytečně utratil čtvrt milionu za právníky!“ od známého komediálního režiséra Karla Stobera opravdu nesmírně pobavila. Některé hlášky z této komedie určitě zlidoví. Třeba zrovna ta o tom, jak Stober starostovi nabízí svoje právníky.

Starosta chce nezávislou analýzu a opozice mu nabídne svoje právníky. Takovou absurditu by snad nevymyslel ani mistr absurdních dramat Václav Havel. A zastupitel Stober tomu ještě nasadil korunu v tom, že starostovi vyčte, že nechce přijmout jeho názory, které mu tak nezištně předkládá. Nedej bože, že by někdy došlo k soudu a Stober by vyžadoval, aby obhájce bezpodmínečně přijal názor žalobce. Oni nám to dobro holt narvou do chřtánů, i kdybychom měli chcípnout.

Pan Stober vyčítá starostovi, že nezávislá odborná analýze stála dost peněz. Stála. Všichni dobře víme, kolik dneska právníci stojí. A že má město svého právníka? Má. Ale aby dělal nezávislou analýzu městský právník, tak to by byla skoro stejná komedie jako vnucovat na tuto práci právníky placené opozicí.

Ale zůstaňme u peněz. Pan Stober mezi řádky říká, že by si tu analýzu měl starosta zaplatit sám. Potom se ovšem naskýtá otázka, kdo zaplatí následky stavební uzávěry a náhrady na zmařené investice současným podnikatelům? Bude pan Stober tak tvrdý i vůči sobě? Nebude, protože zbabělci umí jen vykřikovat. Co na to říct na závěr? Snad jen malý vzkaz pro voliče „dobra“, který pochází ze známé Troškovy komedie Slunce, seno, jahody: „Bacha na předsedu, dělá z Tebe vola!“

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů