Souboj o krajského předsedu: Kott nebo Oborná? ANO Vysočina bude volit nové vedení

Vysočinské hnutí ANO bude volit krajské vedení. Na post dosavadního předsedy Josefa Kotta z Pelhřimova si dělá ambice dosavadní místopředsedkyně Monika Oborná z Třebíče. Poslankyně Oborná na sebe upoutala pozornost svým sex-appealem (více zde).

Získat osobní přijetí u mladé a ambiciózní poslankyně s vyjádřením k aktuálním tématům není jednoduché. Oficiální žádost přes poslanecký e-mail vyřešila poslankyně Oborná stručnými odpověďmi k zaslaným tématům.

Poslankyně Oborná  často používá šarm a půvab jako ženské zbraně při budování politické kariéry

Souboj dosavadního předsedy vysočinského ANO Josefa Kotta s mladou ambiciózní poslankyní Obornou o post krajského předsedy bude jedním z hlavních bodů krajské konference hnutí ANO.

Hnutí ANO na Vysočině nedávno oznámilo rezignaci krajského lídra Josefa Pavlíka na funkci náměstka hejtmana krátce po té, kdy soud v písemném rozsudku uznal za prokázané působení náměstka Pavlíka v ozbrojené složce totalitního režimu (více zde).

V novém krajském vedení se může objevit jihlavský náměstek Radek Popelka spolu s předsedou jihlavské oblasti a zastupitelem Zdeňkem Faltusem. Vyloučena není ani kandidatura Martina Kukly jako nástupce milicionáře Pavlíka ve funkci náměstka hejtmana.

Z oblasti Žďáru nad Sázavou se může objevit v novém krajském předsednictvu poslanec Radek Zlesák znovu v pozici krajského místopředsedy. Doplnit ho může krajská zastupitelka Ludmila Řezníčková.

 

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů