Chraňte milicionáře Pavlíka (ANO)! Soud potvrdil Pavlíkovo členství v ozbrojené složce totalitního režimu

PavlíkKrajská koalice na Vysočině chrání ze všech lídra hnutí ANO Josefa Pavlíka před pokusy opoziční KDU-ČSL Vysočina o odvolání z funkce. Žalobu lidového milicionáře Josefa Pavlíka na ochranu osobnosti soud v plném rozsahu zamítl. Server Občasník má soudní rozsudek v plném rozsahu k dispozici.

„Soud tedy uzavírá, že má členství žalobce v Lidových milicích za prokázané,“ zní doslovně věta z rozsudku Okresního soudu v Jihlavě.

Z tiskového prohlášení Klubu krajských zastupitelů ODS kraje Vysočina ze dne 2.11.2016 okresní soud v Jihlavě zjistil, že členové ODS opustí krajskou koalici, pokud Josef Pavlík a hnutí ANO nevyvrátí informace o členství Josefa Pavlíka v Lidových milicích.

Deník MFDNES patřící předsedovi hnutí ANO Andreji Babišovi už přispěchal s obhajobou krajského lídra hnutí ANO Josefa Pavlíka.

„„Soud se vůbec nevyjádřil k tomu hlavnímu, že jsem nikdy nepodepsal žádný vstup do lidových milicí,“ zopakoval svůj hlavní argument Pavlík pro deník MFDNES s tím, že na jeho postoji k celé záležitosti se stále nic nemění.

Všichni koaliční zastupitelé musí podle koaliční dohody chránit lidového milicionáře Josefa Pavlíka před pokusy opozice o odvolání z funkce. Navzdory soudnímu rozsudku, který zamítl veškeré body žaloby náměstka Pavlíka proti serveru Občasník.

Koaliční zastupitele ČSSD, ODS a Starostů pro Vysočina tak čeká již v únoru opětovné hlasování o návrhu opoziční KDU-ČSL Vysočina o vyslovení nedůvěry. V prosinci nedovolili koaliční zastupitelé ČSSD, ANO, ODS a Starostů pro Vysočinu ani zařazení otázky vyslovení důvěry na pořad jednání zastupitelstva.

Na písemné vyhotovení rozsudku již zareagovala ODS Vysočina přijetím usnesení (více zde). Milicionářův upravený životopis byl jako císařovy nové šaty z pohádky od Andersena (více zde). Píseň pro lidového milicionáře Pavlíka je přímo zde.

 

Žádné odpovědi

Odpovědět

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Plastová okna