Zeman po odchodu ze strany opět v čele TOP09 Jihlava

Náměstek jihlavské primátorky Vít Zeman stanul v čele jihlavské buňky TOP09. Ještě před rokem přitom Zeman odešel ze strany.

„Odcházím ale také v době, kdy krajské vedení TOP09 dlouhodobě ignoruje RO i MO Jihlava (Regionální, Místní organizace – pozn. Občasník), shodně jako i některé další regiony,“ napsal Zeman loni v létě v rezignačním dopise (dokument zde).

Po několika měsících Zeman znovu vstoupil do strany, na jihlavské radnici má na starost úsek územního plánu města a úsek životního prostředí. V souladu se svou gescí zasedá i v Majetkové komisi, Komisi pro územní plánování a Komisi pro životní prostředí. Kromě toho je členem představenstva Dopravního podniku města Jihlavy a dozorčí rady FC Vysočina.

Letos na jaře se stal lídrem a kandidátem TOP09 a Zelených na primátora Statutárního města Jihlava.

“ Vedení každé mistní organizace TOP 09 nemůže mít před komunálními volbami žádné menší cíle než uspět v nadcházejících volbách. A to platí dvojnásob pro nově zvolené vedení MO TOP 09 v Jihlavě v čele s panem náměstkem Zemanem. Přeji vedeni místní organizace dobře a kvalitně sestavenou kandidátku, přesvědčivou kampaň a výborný výsledek. Ten nám následně jistě zaručí velký vyjednávací  potenciál po volbách,“ uvedl krajský předseda TOP09 Vysočina Jiří Blažek.

Místopředsedou TOP09 Jihlava se stal ředitel firmy Jipocar Jiří Vybíhal (více zde).

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů