Sportoviště Velkého Meziříčí se nemají starat o klubovnu fotbalistů

Nově zřízená příspěvková organizace města Velké Meziříčí Sportoviště VM by měla spravovat veškerá městská sportoviště. Už v srpnu ale jednatel městské příspěvkové organizace Sportoviště VM Michal Hořínek navrhl změnu majetkových vztahů, které by vyústily v uzavření dodatku č. 1 ke zřizovací listině.

V dodatku ke zřizovací listině by například mohlo být zformulováno vyjmutí klubovny fotbalistů FC Velké Meziříčí z majetku, který by spravovala městská organizace Sportoviště VM řízená Michalem Hořínkem.

Městská příspěvková organizace Sportoviště VM by tak v budoucnu neměla zajišťovat údržbu klubovny fotbalistů a ani by neměla zajišťovat údržbu pozemku na kterém klubovna stojí. Tak to i akceptovali fotbalisté klubu FC Velké Meziříčí.

Jednatel městské organizace Sportoviště VM Michal Hořínek proto nevidí důvod pro zápis klubovny a pozemku FC Velké Meziříčí mezi majetek, o který se bude starat. Rozhodovat ale bude stanovisko radních a zastupitelů města. Stanovisko radních potřebuje znát ředitel Hořínek v co nejkratší době, aby mohl sestavit rozpočet příspěvkové organizace Sportoviště VM pro příští rok.

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů