Spory v havlíčkobrodském hokeji se řešily i na radnici

Mezi vedením mládežnického a seniorského hokeje Bruslařského klubu (BK) Havlíčkův Brod jsou vážné rozpory o budoucnosti havlíčkobrodského hokeje. Spory se podle informací Občasníku řešily i na místní radnici.

HC Slezan Opava – Slezan hostí Havlíčkův Brod. Zasáhne do utkání nová  posila?

Představitel Bruslařského klubu Havlíčkův Brod popsal jednání na radnici těmito slovy:

“ V říjnu proběhl rozpočtový výbor Města Havlíčkův Brod, který klub vyzval, aby se zúčastnil, a obhájil uplynulý těžký covidový rok a novou žádost o dotaci. Rozpočtový výbor se však vydal navštívit i David Kozlík st., který již s klubem od září neměl nic společného a rozhodl se na něm vážně ohrozit mládežnický hokej. Svým poškozováním klubu na výboru ohrozil hokej v Kotlině takřka pro 300 dětí“.

Právě prohlášení Michala Teplého na webových stránkách klubu vyhrotilo celou hokejovou krizi a ukázalo hluboké spory ve vedení klubu.

Samotný zápis z jednání ale nedramatizuje celou situaci tak, jak ji popsal Michal Teplý.

Může jít o obrázek text

Spory v hokejovém oddíle se týkají „hokejové privatizace“, kdy skupina funkcionářů zrušila členství všem ostatním a schválila nové členství sobě samým. Nyní je v mládežnickém spolku zavedeno dvojí členství: sportovní a fukcionářské. Jen zhruba osm funkcionářů může volit vedení spolku, všichni ostatní jsou pouze sportovní členové bez volebního práva.

Platnost svolání a usnesení valné hromady bude patrně v příštím roce přezkoumávat obchodní soud v Hradci Králové.

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů