Spory v Třebíči: Vyjádření hráčů A-týmu včetně Nedbala a Čejky

Hráči A-týmu Horácké Slavie Třebíč vydali krátké prohlášení k situaci v klubu. Pod prohlášením jsou podepsáni i hráči Karel Nedbal a Václav Čejka. Jména Karla Nedbala a Václava Čejky jsou až úplně na konci podpisového seznamu hráčů se zvláštní spojkou „a“. Naopak zcela chybí jméno Šimona Szathmáryho.

Prohlášení hráčů A-týmu Horácké Slavie Třebíč:

„Během posledních dnů se v médiích nejednou objevilo jméno našeho klubu. K těmto nastalým situacím bychom se chtěli jako hráči A-týmu Horácké Slavie Třebíč vyjádřit. Nacházíme se ve velmi zvláštní době ovlivněné koronavirem. Pro všechny z nás je to težké období, ve kterém hráči, vedení i trenéři prochází obrovským tlakem. Na začátku sezóny nikdo nepředpokládal, že se dostaneme znovu do tak špatné situace. Tento problém v podobě koronaviru způsobil enormní tlak na trenéry, vedení a hráče, kteří dělali a dělají všechno proto, aby zachránili fungování a čest našeho klubu. Po zjištění dalšího vývoje ligy (zastavení profesionálního sportu na 14 dnů) byli trenéři nuceni svolat poradu, na které se vedení snažilo informovat hráče o aktuálním dění. Z tohoto pohovoru unikla již známá nahrávka. Pan Mejzlík je velmi emotivní člověk a všichni víme, že tvrdá slova byla myšlena v dobrém. Jsme dospělí lidé a z tohoto důvodu většina našeho týmu emotivní projev našeho trenéra chápala. To, že nahrávka unikla z kabiny a byla zneužita v neprospěch trenérů, klubu a hráčů je naprosto neslučitelné s morálními hodnotami hráče našeho týmu.

Tímto bychom se chtěli omluvit za nastalé nepříjemnosti okolo našeho klubu a věříme, že se vše co nejdříve vyřeší.

Všichni níže podepsání hráči přejí Panu trenérovi Mejzlíkovi brzké uzdravení a rychlý návrat do běžného života. Také přejeme panu Barvířovi hodně sil a odhodlání v dalším působení v našem klubu.“

Za A tým Horácké Slavie Třebíč: Lukáš Nedvídek, Ladislav Bittner, Václav Krliš, Martin Šťovíček, Michal Vodný, Radim Ferda, Matěj Psota, Lukáš Chalupa, Michal Furch, David Michálek, Dominik Valík, Petr Vodička, Šimon Kratochvíl, Lukáš Zukal, Tomáš Křehlík, Matěj Kořenek, Zdenek Vedral, Pavel Jekel, Jan Mičán a Karel Nedbal a Václav Čejka.

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů