Starosta Jemnice: O vyplacení miliónové odměny bývalému jednateli nemám žádné informace

Ani starosta Jemnice Miloň Slabý (Pro Jemnici) nemá informace o tom, jak byla vyplacena odměna ve výši milionu korun bývalému jednateli Správy majetku města Jemnice Rudolfovi Svobodovi.

„O vyplacení miliónové odměny nemám žádné informace. A nebudu o tom hovořit,“ uvedl starosta Jemnice Miloň Slabý.

Svoboda je dnes lídrem a kandidátem na starostu města za Spolek za dobrý život na Jemnicku i když se proslýchá, že skutečným kandidátem na starostu je místní aktivista Karel Stober.

Svoboda působil ve vedení městské firmy Správa majetku Jemnice desítky let, jeho miliónová odměna je nápadně vysoká. A tím neobvyklá. Už několik týdnů se tak v městské firmě i ve vedení města tiše hledá papír, na základě kterého byla odměna vypočtena a schválena.

Kandidát na starostu Rudolf Svoboda označil hledání papíru na miliónovou odměnu za politický trik. „Je to velice trapný trik politického boje. Ihned podniknu právní kroky k očištění mého jména. Jako dlouholetý jednatel SMM, s.r.o. Jemnice jsem si nikdy nedovolil dělat něco, co by bylo protiprávní nebo nebylo v souladu se směrnicemi naší společnosti,“ uvedl Svoboda na sociálních sítích.

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů