Tomanec se omluvil za silvestrovský článek o aréně a Kronospanu

Bývalý jihlavský zastupitel Miroslav Tomanec zveřejnil na sociálních sítích omluvu za článek o Horácké multifunkční aréně a firmě Kronospan. „Silvestrovská noc pomalu končí a tak je na místě uvést na pravou míru i mé včerejší silvestrovské povídání. A především se omluvit těm z vás, které jsem opravdu uvedl v omyl a brali jste mne vážně,“ kál se Miroslav Tomanec.

Může jít o obrázek text, kde se píše Kronosnan aréna!

Na Silvestra zveřejnil Miroslav Tomanec na sociální síti informaci o údajném podpisu dohody o dlouhodobé spolupráci mezi městem Jihlava a koncernem Kronospan. „Přinesla dva základní body: jistotu dofinancování této obrovské investice na straně jedné a nový název pro moderní multifunkční halu, která v nejkratším možném čase vyroste na místě legendárního Horáckého zimního stadionu již pod novým názvem – Kronospan aréna! na straně druhé,“ tvrdil Miroslav Tomanec.

Miroslav Tomanec do svého silvestrovského vtípku i údajná slova majitele koncernu Kromospan.

„Je nám v první řadě velkou ctí a hrdostí takto pomoci městu, ve kterém jsme po desítky let generovali miliardy svého zisku. Navíc – můžeme tyto prostředky poskytnout hlavně proto, že letos se nám podařilo vyřešit všechny ekologické problémy, které obtěžovaly občany Bedřichova a nebudeme již potřebovat žádné výjimky z limitů, “ údajně řekl majitel koncernu.

Informaci uvěřily stovky Tomancových příznivců na sociální síti, firma Kronospan údajně neměla pro Tomancův silvestrovský vtípek pražádné pochopení a začala chystat právní kroky na ochranu svého dobrého jména.

Miroslav Tomanec musel přiznat, že bohužel nic z toho, co popsal v silvestrovském příspěvku není pravda, byla to jenom jeho zbožná přání ve férii veselí posledního dne roku.

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů