Nagyová (Jihlava srdcem): Se STAN do příští koalice nikdy!

Lídryně uskupení Jihlava srdcem Marta Nagyová se ostře vymezila proti způsobu vedení předvolební kampaně ze strany Starostů a Nezávislých (STAN) v metropoli Vysočiny.

Může jít o obrázek 1 osobě , standing a venkovnímu

„Jsem překvapená jakým způsobem vede STAN, potažmo jeho příznivci, svůj unférový předvolební boj. Pan Tomanec se vyjadřuje za hranicí slušných mravů. Zřejmě byl nešťastný v armádě, která na něm zanechala následky. Tak s vámi pánové do koalice NIKDY. To je přesně ta vaše politická kultura, kterou chci z politiky odstranit už kvůli ostatním slušným občanům,“ napsala v prohlášení lídryně Jihlavy srdcem Marta Nagyová.

Prohlášení Nagyová zveřejnila na stránce uskupení Jihlava srdcem na sociální síti. Jihlava srdcem je uskupení jsme občanů Jihlavy a vaši sousedé, který má odhodlání pracovat pro naše město.

Další z kandidátů Jihlava srdcem Jaroslav Homolka přidal i screenshoty s vyjádřeními STAN Jihlavsko.

Miroslav Tomanec byl jedním ze zakladatelů Fóra Jihlava, v éře primátora Chloupka stál za odchodem z Fóra Jihlava z koalice. V době primátorky Karolíny Koubové stál byl příčinou rozpadu uskupení Fóra Jihlava na dva znepřátelené tábory. Na jaře 2021 rezignoval Tomanec na mandát zastupitele se slovy „Na shledanou v lepších časech“.

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů