Trenér Melenovský dostal výzvu nastoupit k přípravce Dukly Jihlava, chce k dorostu

Situace kolem dalšího působení trenéra Marka Melenovského u Dukly Jihlava se nadále vyhrocuje. Okresní soud v Jihlavě rozhodl dne 1. 12. 2023 rozsudkem tak, že trvá závazkový vztah založený trenérskou smlouvou uzavřenou dne 1. 5. 2022 DUKLA Jihlava – mládež, z. s. a Markem Melenovským (více zde).

Přestože s tímto nepravomocným rozsudkem vedení mládeže Dukly nesouhlasí, je připraveno umožnit Melenovskému výkon činnosti trenéra Dukla Jihlava – mládež, z. s. dle trenérské smlouvy.

Ilustrační snímek

Trenér Melenovský se má hlásit nikoliv na tréninku dorostu, kde naposledy působil, ale na tréninku hokejové přípravky. To je nejmladší věková kategorie. Náplň tréninku ponechává vedení mládeže plně na trenérovi Melenovském.

Podle zdroje, který si nepřál být jmenován, ale Melenovský nejspíše k přípravce Dukly Jihlava nenastoupí a nárokuje si pozici trenéra dorostu Dukly Jihlava. Současně je pod platnou trenérskou smlouvou v Mladé Boleslavi, což je pro Duklu Jihlava doslova konkurenční klub v kategorii dorostu. Je stěží představitelné, že by Melenovský část sezóny trénoval Mladou Boleslav a v závěru sezóny se objevil na střídačce Dukly Jihlava v zápasech s dorostem Mladé Boleslavi.

Právě s ohledem na možné zápasy dorostu Jihlavy a Mladé Boleslavi roste tlak na trenéra Melenovského na vyřešení střetu zájmů v podobě dvou souběžně platných trenérských smluv (více zde). Melenovský před rokem vykoupil svého syna z Dukly Jihlava (více zde).O průběhu sporu čtěte více přímo zde, zde, zde i zde.

Žádné odpovědi

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů