Trenér Melenovský musí neprodleně vyřešit střet zájmů svých smluvních vztahů

Hokejový trenér Marek Melenovský je ve střetu zájmů: má platné smluvní vztahy v Dukle Jihlava i v BK Mladá Boleslav. Ukončení trenérské smlouvy s občanským sdružením Dukla Jihlava mládež nebylo podle soudu provedeno platným způsobem, proto smluvní vztah i nadále trvá. Druhá Melenovského trenérská „svazová“ smlouva v Jihlavě s Českým svazem ledního hokeje byla ukončena správně. Český svaz ledního hokeje Dukle Jihlava finančně přispíval na část Melenovského trenérské smlouvy.

Celý problém s trenérskou smlouvou, její výpovědí a případným pokračováním smluvního vztahu se týkají výhradně občanského sdružení Dukla Jihlava mládež, hokejové „eseróčko“ řízené jednatelem Bedřichem Ščerbanem stojí mimo celý spor.

Po soudním jednání s nepravomocným verdiktem lze přímo očekávat výzvu mládeže Dukly Jihlava k okamžitému nástupu trenéra Melenovského k plnění klubové smlouvy. Soudní náklady by mělo občanské sdružení uhradit po jejich vyčíslení, výše se dá odhadnout na vyšší desítky tisíc korun.

Mít dvě platné trenérské smlouvy je v prostředí českého hokeje krajně neobvyklé a rozhodně nelze dlouhodobě plnit obě smlouvy naráz.

Soudní verdikt o neplatnosti výpovědi trenéra Melenovského, tak otevřel prostor pro obnovení dobrých vztahů Melenovského s mládeží Dukly Jihlava a ukončení trenérského vztahu s jeho současným zaměstnavatelem v Mladé Boleslavi nebo naopak ukončení trenérského vztahu v Mladé Boleslavi a návrat trenéra Melenovského domů do Jihlavy.

O průběhu sporu čtěte více přímo zde, zde, zde i zde. Trenér Melenovský vykoupil z Dukly Jihlava i syna jako hráče (více zde).

Žádné odpovědi

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů