Touha politiků po moderní hale se teprve ukáže

Moderní multifunkční aréna bude stát Jihlavu podstatně více, než částku spočítanou projektanty. Politické strany a hnutí teprve teď odhalí skutečnou velikost touhy postavit v krajské metropoli Vysočiny stavbu, kterou bude obdivovat zbytek světa.

Touha je silný a reflektovaný nenaplněný vztah k něčemu, co by si člověk přál, zejména když předmět touhy je vzdálený, neurčitý a naděje na splnění je malá.

Touha po hokejové hale znamená pro místní a krajské politiky spojit síly a najít řešení pro financování jedinečného projektu s výrazným přínosem pro celou Vysočinu. Čas běží stále dál.

A tak je vhodný čas pro ukázku tužeb a ambicí jednotlivých politických stran a hnutí v místní a krajské politice. Moderní multifunkční arénu Kraj Vysočina potřebuje více než provizorní opravy stárnoucího zimního stadionu.

Schopnost řešit politické problémy všeho druhu je předpoklad dlouhé a úspěšné kariéry místního i krajského politika. O potřebnosti multifunkční arény není mezi politiky sporu, problém je financování výstavby a provozu multifunkční arény.

A tak se čeká na komentáře od krajských politiků Vysočiny, poslanců a senátorů k možnostem pomoci s financováním výstavby multifunkční arény. Pokud má být jihlavská multifunkční aréna skutečně celokrajským projektem, pak je finanční pomoc Kraje Vysočina naprosto nezbytná.

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů