Úpadek politické kultury: Lídr STANu poupravil billboard ODS

V politické soutěži neváhá hnutí STAN používat i vysloveně podpásové údery v podobě poupraveného billboardu ODS. Teprve při bližším zkoumání fotografie pozná pozorný čtenář provedené úpravy ve fotografii.

Politická kultura krajského města klesla na nižší úroveň. Opozice používá fauly pro vyvolání nespokojené nálady obyvatel města. Upravená fotografie není obyčejný výkřik nespokojeného čtenáře v podobě lidové tvořivosti, ale politická zbraň v ruce představitele STANu.

Hranici dobrých mravů politické kultury se hnutí STAN v roli opozice snaží posunout na nižší úroveň. Užívání upravených fotografií je forma dezinformace voličů se snahou dosáhnout vyšší nespokojenosti a tím i větších sympatií k opozici.

Je pouze otázkou politické kultury, zda-li jednání opozice bude prohlášeno za mravné nebo nemravné v souladu s místními principy politické kultury. Záleží pouze na zastupitelích a dalších představitelích místní politiky, co jsou ochotni tolerovat v rámci politického boje. Stačí na to mít žaludek.


Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů