Vedení jihlavské ODS posílila ekonomka z psychiatrické nemocnice

Největší sdružení občanských demokratů na Vysočině si zvolilo staronové vedení. Předsedou zůstal náměstek jihlavského primátora Jaroslav Vymazal, místopředsedou byl opět zvolen jihlavský radní David Beke.

Marie Veselá je novou tváří ve vedení jihlavské ODS

Jedinou novou tváří ve vedení jihlavské ODS je místopředsedkyně Marie Veselá, která pracuje jako ekonomka Psychiatrické nemocnice Jihlava.

Sněm zvolil místní radu ve složení: Mgr. Helena Hinková, Ing. Vladimír Bílek, Mgr. Zděněk Geist, Mgr. Roman Křivánek, Mgr. Petr Laštovička, Mgr. Vítězslav Schrek.

„Složení rady je velmi kvalitní, každý člen je silná osobnost. Těším se na další práci, která přispěje k tomu, aby se lidem, kteří aktivně a zodpovědně chtějí ovlivňovat svoji budoucnost, žilo v Jihlavě lépe“, řekl architekt Beke.

fbPro jihlavské občanské demokraty je důležitým tématem podzimu příprava městského rozpočtu Jihlavy na rok 2016. „První čtení rozpočtu mě trochu zaskočilo, zhruba 80 milionové manko na necelých 900 milionech. A to se bavíme převážně o rozpočtu provozním. Problémem rozpočtu je rozklíčovat jeho rozsah. Věřím, že tam rezervy jsou a stejně jako firma či domácnost tak ani město nemůže žít na dluh“ řekl radní Beke.

 

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů