(VIDEO) Pod starostou Jemnice Slabým se kymácí křeslo

Bouřlivá diskuse na červnovém jednání zastupitelstva Jemnice může mít pro starostu Miloně Slabého nepříjemnou dohru v podobě návrhu na odvolání z funkce. Naznačuje to prohlášení na Sdružení nezávislých kandidátů SNK v Jemnici na sociální síti.

Může jít o obrázek text, kde se píše K otázce pusobení starosty mesta Jemnice Členové Sdruženi nezávislych kandidátu V Jemnici se distancují od zpusobu, jakým starosta lng. Milon Slaby vede mesto Jemnice, kdy se spiše než záležitostmi tykajícími se vedení mesta, angažuje V rámci kampanš svého nového volebního uskupení. S ohledem na vývoj posledních dní dní se nabízí otázka ohledne setrvání starosty V jeho funkci. SNK Jemiuli

Starosta Miloň Slabý byl lídrem SNK v Jemnici v minulých volbách, pro letošní volby měl být na třináctém místě jedenadvaceti členné kandidátky. Oznámil ale odchod z kandidátky a založil si vlastní volební kandidátku „Pro Jemnici“. Zatím nejsou známí žádní další kandidáti v novém týmu starosty Miloně Slabého.

Bouřlivá diskuse na červnovém jednání zastupitelstva byla ovlivněna vystoupením aktivistů, kteří se snažili ovlivnit celou závěrečnou diskusi zastupitelů. Několik zastupitelů předčasně odešlo ze závěrečné debaty.

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů